قوانین

۱-استفاده از صرافی ارز دیجیتال با نام رسمی دوج بانک به آدرس –https://dogebank.net– ثبت نام  ، فروش ، معاوضه ، سرمایه گذاری و خرید سهام یا هر گونه امکانات و خدماتی که ممکن است بعدها اضافه شود ، به این معنی است که شما به سن قانونی رسیده و بدون هیچ گونه اجبار ، مفاد این قرارداد را کامل خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات این سایت را ندارید.

۲-کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه خدمات ، کالاها ، ارزهای دیجیتالی و از محل درآمدهای قانونی رمزارزهای سرمایه گذاران ، فروشندگان و ترید حرفه ای ارزهای دیجیتالی توسط متخصصین سایت و ماین گسترده ارزهای پر سود ، توسط جدیدترین دستگاه های اسیک ما ، مستقر در کشور قزاقستان می باشد.

۳-جهت رقابت با همکاران ، احترام به حفظ حریم خصوصی و همچنین انتظار افراد برای ناشناسی در معاملات ارزهای دیجیتال ، از آنها شماره موبایل و تلفن ثابت و اثبات آدرس محل زندگی و ارسال مدارک احراز هویت از قبیل شناسنامه و پاسپورت و تعهدنامه های رسمی و غیره ، درخواست نخواهد شد البته افرادی که مایلند مدام اسناد رسمی و مدارک خصوصی زندگی خود را برای افراد و نهادهای مختلف اسکن کرده و خود را در معرض انواع و اقسام حوادث غیر قابل پیش بینی قرار دهند ، می توانند به همکاران محترم! ما در این حوزه مراجعه کنند (به یاد داشته باشید که شما به عنوان مشتری هرگز به مدارک شخصی و هویتی آنها دسترسی نخواهید داشت، ولی آنها چرا! و این دقیقا مخالف روند فناوری و سیستم بلاکچین است) … همچنین خاطرنشان می کنیم که رنگ پوست و زبان و نژاد و عقاید و محل زندگی افراد در هر کشوری به هیچ وجه برایمان مهم نیست ولی اگر این مسائل برای شما مهم است یا با عقاید شما همسان نیست ، لطفا در این سایت فعالیت نکنید!

۴-برای فعالیت در بخش فروش فوری و معاوضه ارزهای خود به این صرافی ، اولا باید رمزارز مورد نظر در لیست خرید و معاوضه ما قرار داشته باشد و دوما حداقل ارزش ریالی آن پانزده میلیون تومان به بالا باشد در غیر اینصورت از خرید و معاوضه آن معذوریم. این شرایط برای خریداران سهام ما حداقل پنج میلیون تومان می باشد. همچنین برای دریافت مبلغ فروش خود شماره حساب وب مانی یا شماره حساب و شبای کارت بانک ملی یا ملت یا سامان با اسم کامل صاحب کارت همراه با پیشوند یا پسوند آن ، برایمان ارسال کنید تا پرداخت را در اسرع وقت انجام دهیم توجه داشته باشید که درخواست مبالغ باید برای هر شماره حساب طبق قوانین جدید ساتنا ۱۰۰ میلیون تومان در شبانه روز باشد و درخواستهای بیش از آن به روز بعدی موکول خواهد شد.

۵-در بخش خرید سهام ، سرمایه گذار می پذیرد که با خرید دوره های سه ماهه و شش ماهه ، به ما این اختیار را می دهد تا با جمع آوری سرمایه های ارسالی ، هر نوع تصمیمی را که صلاح می دانیم در قبال گردش سرمایه و سودآوری آن بگیریم از جمله خرید و فروش رمزارزها ، توسعه تجارت و خدمات یا کالاهای مربوط به رمزارزها مانند دستگاه های ماینینگ یا خرید سهام های پربازده … همچنین می پذیرد که مالک دائمی و بدون قید و شرط همه این خدمات و کالاها و تجهیزات باشیم و با گذر زمان نیز هیچگونه ادعای مالکیتی نسبت به آنها نخواهد داشت. در عوض ما به ازای سرمایه ای که در اختیارمان قرار گرفته طبق قرارداد درصدی از سود بدست آمده را با عنوان سود سهام در مدتی معلوم و بصورت ماهانه و با درخواست سرمایه گذار ، به سه صورت : دلاری در حساب بین المللی وبمانی یا ریالی در بانکهای ملی ، ملت یا سامان ، به شرط حداقل موجودی دوج کوین پنل کاربری به ارزش پنج میلیون تومان یا معاوضه با رمز ارزهای موجود در این صرافی یا بصورت دوج کوین به کیف پول کاربر در شبکه بلاکچین واریز می کنیم.

۶- به علت نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتالی و جلوگیری از ضرر و زیان بین دو طرف معامله و اشتیاق افراد برای سرمایه گذاری ، محاسبه سهامهای این سایت فقط بر اساس قیمت به روز و تعداد رمزارزهای دوج کوین می باشد ولی در نهایت می توانیم به درخواست سرمایه گذار محترم ، دوج کوین بدست آمده را با ارزی دیگر معاوضه نموده و به کیف پول او ارسال نمائیم یا به اندازه مبلغ هر سهام دوج کوین ، ارزهای دیگر را بجای آن بپذیریم ولی مبنای محاسبه ارزشی آن کماکان دوج کوین خواهد بود.

۷-فروش ، معاوضه یا سرمایه گذاری در این سایت عبارت است از انتخاب ارز مورد نظر و هماهنگی با کارشناس مربوطه از طریق تیکت و انتقال وجه رمزارز به یکی از آدرس های کیف پول ما و ارسال آدرس TXID آن پس از حداقل سه کانفیرم ، جهت تایید سند انتقالی توسط کارشناسان ما. 

۸-پس از تایید کارشناس در بخش فروش ، مشتری با ارسال شماره حساب وبمانی یا شماره شبای کارتهای بانک ملی یا ملت یا سامان خود با مشخصات کامل نام و نام خانوادگی صاحب حساب از طریق تیکت میتواند مبلغ توافقی را دریافت دارد … در بخش خرید سهام کل مبلغ سرمایه گذاری بعلاوه کل سود سهام انتخابی ، در محیط کاربری شما قابل مشاهده است و طبق قرارداد در پایان هر ماه ، با یک تیکت ، سود ماهیانه آن به صورت دوج کوین یا معاوضه با ارزهای موجود در صرافی ، به کیف پول شما منتقل شده و یا می توانید شماره حساب وبمانی یا شبای کارتهای بانکی ملی یا ملت یا سامان خود را ارسال نمائید تا مبلغ مورد نظرتان تقدیم گردد … در پایان دوره می توانید کل مبلغ سرمایه اولیه خود را با آخرین سود سهام به همین ترتیب برداشت نمائید یا در صورت تمایل به ما بفروشید یا مجددا سرمایه گذاری نمائید.

۹-جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه یا دستبرد سارقان و بدافزارهای اینترنتی ، تمامی معاملات ما بر روی بستر بلاکچین هر ارز و از طریق کیف پولهای رسمی و شخصی انجام می گیرد. این نقل و انتقالات دستی و با نظارت انسانی انجام می شوند ، بنابراین زمانبر بوده و بسته به تراکنشهای روزانه نیازمند انتظار کاربران بین چهل دقیقه تا  هفتاد و دو ساعت می باشد.

۱۰-جهت حفظ امنیت محیط کاربری در این سایت یا شبکه های اجتماعی یا ایمیل های خود ، حتما بصورت دوره ای یک رمز عبور قوی برای خود بسازید که شامل حروف بزرگ و کوچک ، اعداد و علائم باشد. برای انتخاب رمزی مطمئن می توانید از این سایت کمک بگیرید https://passwordsgenerator.net

۱۱-توصیه می کنیم که حتما از سیستم های خصوصی و متعلق به خودتان ثبت نام کرده یا ورود نمائید بدین طریق می توانید بدون نگرانی نام کاربری و پسورد خود را در یک تکه کاغذ یا فایل تکست ذخیره کنید . در دنیای جدید نیازی به حفظ کردن رمز عبور نیست با استفاده از ذخیره رمز و کپی پیست کردن آن موقع ورود ، می توانید برای خود رمزهائی حتی با بیش از سی کارکتر تعریف کنید ولی دقت کنید که این رمزها را جهت معاملات مالی هرگز در مرورگر خود ذخیره نکنید.

۱۲-برای درخواست برداشت ارز دیجیتال از سایت ، حتما آدرس کیف پول عمومی اختصاصی هر ارز را با دقت ثبت و ارسال کنید (به تمام حروف و اعداد و علائم و بزرگی و کوچکی آنها دقت کنید زیرا ممکن است هنگام Copy & Paste توسط بدافزارهای آنلاین بعضی از آنها تغییر کنند) … در صورت ارسال رمز ارز درخواستی شما در شبکه بلاکچین و اشتباه بودن آدرس تان ، بسا که این واریز برای شخص دیگری ارسال می شود و تا همان شخص اجازه ندهد به هیچ وجه قابل بازگشت و انصراف نیست ، بنابراین هیچ مسئولیتی در قبال بی دقتی شما در اینگونه اشتباهات ، متوجه ما نخواهد بود.

۱۳-برای خرید سهام هیچ محدودیتی برای چندین بار سرمایه گذاری از یک سیستم یا آیپی یکتا وجود ندارد زیرا فقط از طریق معرفی زیر مجموعه مستقیم خود ، سود اضافی را به عنوان جایزه ویژه سایت به معرف دریافت خواهید کرد ، البته ما تخفیفات ویژه و سود پلنها را به نوعی طراحی کرده ایم که افراد ، بجای تقلب در زیر مجموعه سازی یا سرمایه گذاری های چند باره ، از پلنهای سرمایه گذاری کلان تر با سود بیشتر بهره ببرند.

۱۴-برای افرادی که به قصد خرید سهام ، توسط همکاران فروش وارد سایت شده و با کد دریافتی از معرف ، ثبت نام انجام می دهند و سهامی را می خرند بسته به نوع سهام خریداری شده ، مقداری دوج کوین به عنوان امتیاز کسب شده هدیه می دهیم.

۱۵-در حال حاضر پلنهای سرمایه گذاری ما سه ماهه و شش ماهه بوده و برداشت سود روزشمار آنها ماهانه می باشد . ما به عنوان حسن همکاری ، برخلاف سایتهای دیگر هیچ گونه کارمزدی بابت مقدار واریز و برداشت دوج کوین از شما نمی گیریم! شما فقط کارمزد ارسال به شبکه بلاکچین را بر اساس کیف پول شخصی خود پرداخت خواهید کرد.

۱۶-مسئولیت نگهداری و حفاظت از رمزهای عبور ، ایمیل ، کیف پول یا ایمنی سیستمهای مورد استفاده تان مانند موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و کامپیوتر به عهده خودتان است. مخصوصا از ایمیل خود بشدت مراقبت نمائید زیرا تنها راه تشخیص هویت شما برای ارتباط و بازیابی پنل کاربری و سرمایه تان از طریق ایمیل ثبت شده تان در این سایت می باشد. بنابراین از سهل انگاری جدا پرهیز کنید و نکات ایمنی را حتما رعایت فرمائید تا حساب کاربریتان هک نشود.

۱۷-توجه داشته باشید که ما برای ایجاد امنیت و جلوگیری از هر گونه دستبرد ، سایت را به گونه ای طراحی کرده ایم که با نظارت انسانی ، در حکم یک دفتر کل برای ثبت و نگهداری میزان خرید و فروش و معاوضه و سرمایه گذاری ، مقدار سود سهام انتخابی ، ایمیل و نام کاربری و آدرس والت عمومی ارزهای دیجیتالی باشد و بصورت دائمی بکاپ آن بر روی چندین سیستم سرد (بدون اتصال به اینترنت و شبکه) نگهداری می شود بنابراین تمام معاملات ما و شما مستقیما از کیف پول شخصی ، بر روی شبکه بلاکچین هر رمزارز انجام می شود و هیچ گونه رمز ارز و پولی در بطن این سایت برای دستبرد هکرهای محترم و سارقان بالفطره وجود ندارد.

به بالای صفحه بردن question