روند ثبت نام بسیار ساده است! با فشردن دکمه پنل کاربری ، وارد صفحه ورود یا ثبت نام می شوید. پس از نوشتن ایمیل خصوصی خود در کادر مربوطه ، در صورتی که قصد خرید سهام های مدت دار را جهت سرمایه گذاری دارید و از طرف فردی به این سایت وارد شده اید حتما کد معرف را از او گرفته و وارد کادر کد معرف کنید تا امتیاز ویژه تان جهت دریافت جایزه ، فعال گردد. اکنون کار تمام است! از طرف ما یک ایمیل حاوی رمز ورود برایتان ارسال می شود. در صورت ندیدن ایمیل ارسالی در اینباکس خود ، حتما از بخش اسپم ایمیل خود نیز بازدید کنید ، یا اینکه در آدرس بار ایمیل خود ، دوج بانک را سرچ نمائید.
و اما در مورد احراز هویت نیز پایبند سیستم محرمانگی و ناشناسی ارزهای دیجیتال هستیم و هیچگونه مدارک رسمی از قبیل عکس با شناسنامه و پاسپورت و تعهدنامه برای احراز هویت از سرمایه گذاران خود طلب نمی کنیم ما حتی به شماره ثابت یا موبایل شما نیز دسترسی نخواهیم داشت و هویت شما به عنوان معامله گر در این سایت کاملا مخفی خواهد ماند.
خیر ، به هیچ وجه مرتکب چنین اشتباهی نشوید زیرا تنها راه اثبات هویت شما به عنوان فروشنده یا سرمایه گذار در این سایت و ارتباط ما با شما ایمیل دائمی شماست و تمام اطلاعات لازم و حیاتی از قبیل مقدار موجودی ، سود سهام ها ، آدرس کیف پول ، یا رمز جدید ورود به سایت در صورت فراموشی ، بدین طریق برایتان ارسال می شود. اگر دوست ندارید از ایمیل حال حاضر خود استفاده کنید به راحتی می توانید یک ایمیل دائمی دیگر جهت ارتباط خصوصی با ما بسازید و از طریق آن ثبت نام کنید.
بله ، ما نیز مانند تمام فروشگاههای اینترنتی ، در بخش سرمایه گذاری و خرید سهام ، قسمتی را برای همکاری در فروش در نظر گرفته ایم تا کسب درآمد با دست خالی نیز برایتان امکانپذیر باشد! پس از ثبت نام ، کد اختصاصی خود را به عنوان معرف به هر طریقی که صلاح می دانید یا امکاناتش را دارید از قبیل شبکه های اجتماعی یا وبلاگها و سایتها در اختیار خریدار جدید قرار دهید ، بدین ترتیب پس از ثبت نام و خرید فرد معرفی شده ، هم امتیاز ویژه و قابل توجهی برای خریدار ثبت می شود و هم سرمایه خاص و قابل توجهی برای شما منظور می گردد. البته مقدار آن بستگی به توانائی فعالیت شما در بازاریابی و فروش سهام های فروشگاه دارد که می توانید از طریق توضیحات هر سهام بعنوان جایزه ویژه سایت به معرف مطالعه فرمائید.
توجه فرمائید که ما فقط در قبال افرادی که کد شما را به عنوان معرف ثبت کرده و برای سرمایه گذاری در این سایت ، سهام مدت دار می خرند و به اصطلاح مشتریان معرفی شده مستقیم شما هستند این جوایز را تقدیم می کنیم. تمامی این افراد در پنل کاربری شما بصورت خودکار ثبت شده و قابل مشاهده هستند.
در بخش خرید سهام ، پس از ثبت نام و انتخاب سهام و واریز آن به کیف پول سایت ، از طریق پنل کاربری خود آدرس TXID  تراکنش را به عنوان سند انتقال برای کارشناسان ما تیکت می کنید. پس از تائید کارشناس مربوطه کل سود سهام شما بدون نیاز به ماین کردن! در حساب کاربریتان فعال می شود و می توانید طبق قرارداد و با خیال راحت بصورت ماهانه سود خود را برداشت نموده یا موجودی خود را به شرطی که ارزش مالی آن حداقل به پنج میلیون تومان رسیده باشد به ما بفروشید و مبلغ آن را در حساب وب مانی یا حساب بانک ملی یا ملت یا سامان دریافت کنیدتوجه داشته باشید که درخواست مبالغ باید برای هر شماره حساب طبق قوانین جدید ساتنا ۱۰۰ میلیون تومان در شبانه روز باشد و درخواستهای بیش از آن به روز بعدی موکول خواهد شد. پس از پایان دوره سه الی شش ماهه ، آخرین سود بعلاوه کل مبلغ سرمایه گذاری اولیه نیز قابل برداشت ، تعویض یا فروش مستقیم به ما خواهد بود.
و اما در مورد بخش دوم سوال: ما نیز به پشتوانه سالها تجربه و تخصص در بازار سرمایه، با فرصت بدست آمده سه الی شش ماهه و استفاده از رمز ارزهای استخراجی فارمهایمان به علاوه سرمایه شما ، در بهترین صرافی های دنیا ترید کرده یا سهامهای سودآور خریداری می کنیم و از کل سود بدست آمده درصدی را طبق قراردادی که متعهد شده ایم در اختیار شما خواهیم گذاشت. در نهایت ، هم ما سریعتر به اهداف تجاری خود نائل می شویم و هم شما از سرمایه ای که تا کنون راکد مانده بود سود خواهید برد! به طور خلاصه یعنی تخصص از ما و سرمایه از شما ، این یعنی یک معامله برد – برد و یک صرافی متفاوت
بله ، شما هیچ محدودیت زمانی برای سرمایه گذاری ، چه بصورت واریزی یا فعال کردن با موجودی حال حاضر خود ندارید. همینکه سود سپرده های شما به مبلغ هر سهام در فروشگاه برسد می توانید با یک درخواست آن را برای خود فعال کرده و سودش را دریافت کنید.
بله! برخلاف سایتهای ماینینگ یا زیرمجموعه گیری ، ما هیچ مشکلی با این قضیه نداریم! برای ما مقدار سرمایه مهم است نه تعداد سرمایه گذار! بنابراین چه یکنفر دهها بار ثبت نام و سرمایه گذاری کند و چه همه آن را با یک حساب کاربری در اختیارمان قرار دهد از نظر ما مشکلی ندارد ولی متذکر می شویم که سود سهام ها را به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که هر شخص ، مبلغ بیشتری را به یکباره سرمایه گذاری کند مبلغ بالاتری نیز سود کند و بصورت خودجوش از ساختن حساب های چندباره برای دریافت جایزه معرف که مسلما کمتر است خودداری کند. در نهایت تصمیم گیرنده خود شما هستید.
در صورتی که جهت سرمایه گذاری با کد معرف ثبت نام کنید امتیاز ویژه ای برای شما در نظر گرفته می شود ، بدین ترتیب که پس از خرید سهام مورد نظر ، مبلغی از دوج کوین به عنوان هدیه سایت به شما تعلق می گیرد برای مثال در صورتی که شما سهام دو میلیون دوج کوینی را خریداری نمائید به غیر از تخفیفاتی که روی این سهام اعمال شده ، یک بار هم به عنوان پاداش ، مبلغ دو هزار دوج کوین را دریافت می کنید ، ولی اگر زمان ثبت نام کد معرف را وارد نکرده باشید چنین جایزه ای به شما تعلق نمی گیرد.
در حال حاضر قیمت هر عدد دوج کوین بسته به روند بازار جهانی و قیمت دلار در ایران معمولا مابین بیست الی صدو بیست تومان نوسان داشته ، بنابراین با در نظر داشتن تورم بسیار شدید کنونی که مدام از ارزش ریال می کاهد ، این مبلغ برای نوجوانانی که تازه به سن قانونی رسیده اند و هنوز سرمایه چندانی ندارند ، یا والدینی که برای فرزندان خردسالشان می خواهند یک سرمایه گذاری کوچک انجام دهند ، در نظر گرفته شده است … از نظر ما کار با مبلغی پائین تر از این بیشتر شبیه جوک و سرگرمی است تا سرمایه گذاری 
در حال حاضر خیر! ولی تصمیم داریم که با استفاده از تجربیات چند ساله خود پکیج های آموزشی مختلف را با کیفیت بالای محتوایی ، بصورت فایل های قابل دانلود بفروشیم و در ازای آن ارز دیجیتال بپذیریم.
ما در صرافی خود تا اطلاع ثانوی فقط خرید از شما و معاوضه را بصورت مستقیم انجام می دهیم و برای بخش فروش خود سپرده سرمایه گذاری سهام های مدت دار بر اساس رمزارز دوج کوین را طراحی کرده ایم که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید.
و اما برای خرید رمزارزها ، بی دردسرترین راه ، معامله با فردیست که او را می شناسید و از خوش حسابیش اطمینان دارید ولی اگر چنین شخصی را نمی شناسید با تسلط به زبان انگلیسی و داشتن حسابی بین المللی از سایتهای معتبری مانند صرافی کوینکس یا صرافی بایننس یا صرافی دیجی فینکس یا صرافیهای دیگر {البته با یک فیلترشکن با ثبات و ترجیحا غیر آمریکائی} ارز مورد نظر خود را خریداری کنید و اگر میل دارید ارز خود را با ریال خریداری کنید صرافیهای مختلفی در ایران با کارمزدهایی معمولا بالا ، موجودند. کافیست در اینترنت جستجو کنید.
تنها موردی که هست برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافیهای داخلی ، کارتهای بانکی حتما باید بنام شخص خریدار باشد همچنین اکثر صرافیها به محض ثبت نام مدارک احراز هویت مختلفی را از شما طلب می کنند تا در صورت تائید و شناسائی کامل ، با شما معامله کنند. به علت نبود نظارت قانونی موثر نیز قیمتهای فروش شان چندین برابر قیمت خرید از شماست و کارمزد بالائی را نیز بابت معامله کم می کنند. توصیه ما به شما اینست که همیشه قبل از خرید ، قیمت گذاری سایتها و صرافیهای مختلف را به علاوه کارمزدی که می گیرند با هم  مقایسه کنید تا بتوانید به بهترین قیمت ، خرید خود را انجام دهید.
برای فروش یا معاوضه رمز ارزهای خود نیز می توانید از طریق همین صرافی ، بشرطی که ارزش مالی آن از پانزده میلیون تومان به بالا باشد بدون نیاز به احراز هویت استفاده کنید. ما رمزارزهای شما را به منصفانه ترین قیمت ممکن و به روز با محاسبه دلاری آن خریداریم و بابت این معامله هیچ کارمزدی نخواهیم گرفت. فقط در صورت معاوضه پس از محاسبه تعداد و قیمت به روز آن ، کارمزدی ناچیز را جهت ارسال به شبکه بلاکچین هر ارز از شما طلب خواهیم کرد.
کیف پولهای زیادی برای نگهداری از رمزارزها وجود دارد که یا بصورت سخت افزاریند مانند کیف پولهای کاغذی یا دستگاه هائی مثل لجرنانو اس که به آنها کیف پول سرد یعنی بدون اتصال دائمی به اینترنت می گویند یا بصورت نرم افزارهای تحت وب یا تحت ویندوز یا تحت اندروید و غیره اند که به آنها کیف پول گرم یعنی متصل به اینترنت می گویند … برای انتخاب یک کیف پول مطمئن باید چند نکته را در نظر داشته باشید: اولا در مورد اعتبار چندین ساله آنها در نگهداری از ارزها حسابی تحقیق کنید ، دوما مراقب باشید که کشور شما را در لیست تحریم خود قرار نداده باشند ، سوما از طریق آموزشهای موجود در اینترنت کار با آن را بصورت حرفه ای یاد بگیرید و در آخر ببینید که آیا رمزارز شما را در لیست خود دارد یا خیر
در زیر چند عدد از معتبرترین این کیف پولها که رمزارز که دوج کوین را نیز در لیست خود دارند ، آورده می شود که با توجه به شرایط بالا ، آنها را بررسی کرده و در صورت تمایل و با مسئولیت خود ، مورد استفاده قرار دهید.
(بسیار عالی ، توصیه می شود=کیف پول کوینومی) ،کیف پولهای لجر ، کیف پولهای ترزور ،  کیف پول اینفی نیتو ، کیف پول دوج چین ، کیف پول مولتی دوج
این مورد نه تنها برای صرافی ما بلکه تمام سایتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند پیش آمده است! متاسفانه طبق اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیک در حال حاضر و تا زمان تدوین قوانین حوزه ارزهای دیجیتال، به سایتهای فعال در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال، ای نماد تعلق نمی گیرد. با  شرایط حال حاضر تا اطلاع ثانوی هر فرد یا سایتی که مدعی داشتن نماد اعتماد الکترونیک یا مجوز وزارت صمت برای سایت فعال در حوزه رمزارزها باشد، کلاهبردار بوده و با لابی گری و ثبت شرکت ، یا گرفتن نماد اعتماد برای کسب و کاری دیگر، قصد فریب مخاطب را دارد که براحتی از طریق سایت رسمی ای نماد قابل مشاهده و تحقیق است.
ما از ابتدای فعالیت مان صداقت را سر لوحه کار و زندگی خود قرار داده ایم تا حداقل نزد وجدان مان آسوده خاطر باشیم .دوج بانک تنها سرمایه خود را اعتماد مخاطبین و سرمایه گذاران گرانقدر خود دانسته و برای برقراری خود در این تجارت ، حفظ چنین سرمایه ارزشمندی را سرلوحه کار خود قرار داده است. به همین منظور سعی شده بهترین خدمات و پشتیبانی ممکن را به مراجعین خود ارائه نماید.
به بالای صفحه بردن question